ZŠ a MŠ Zbýšov
a Zbýšov

Zápis do MŠ Zbýšov se uskuteční 14.5.2024 od 13,30 do 17,30 .

Zájemci o umístění do mateřské školy si mohou od 26.3.2024 vyzvednout dokumenty, které jsou nutné k zápisu.

Mateřskou školu si můžete přijít prohlédnout 26.3.od 9,00 do 17,30 na ,,Dnu otevřených dveří“.

V případech, kdy počet žádostí o přijetí k předškolnímu vzdělávání podaných zákonnými zástupci dětí překročí stanovenou kapacitu maximálního počtu dětí v mateřské škole, jsou stanovena následující kritéria, na jejichž základě bude postupováno při rozhodování o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole. Nerozhoduje hodina odevzdání.

3.  děti ve věku 4-5 let s trvalým bydlištěm v obci a v obcích spádových

4.  děti ve věku 3-4 roky s trvalým bydlištěm v obci v obcích spádových

5.  děti ve věku 4 -5let z okolních vesnic (ne spádových)

6.  děti ve věku 3-4roky z okolních vesnic (ne spádových)

- děti nespádové

K zápisu je dále potřeba osobní průkaz zákonného zástupce, rodný list dítěte, doklad o trvalém bydlišti dítěte.

Ve Zbýšově dne 21.3.2024                        …………………………………….

ředitel ZŠ a MŠ Zbýšov

Základní škola a Mateřská škola Zbýšov, okres Kutná Hora, příspěvková organizace

Výsledky přijetí žadatelů o zařazení do předškolního vzdělávání v MŠ Zbýšov od 1.9.2023.

Žadatel s přiděleným pořadovým číslem                                         výsledek

Č.1                                                                                                     přijat

Č.2                                                                                                     přijat

Č.3                                                                                                     přijat

Č.4                                                                                                     přijat

Č.5                                                                                                     přijat

Č.6                                                                                                     přijat

Č.7                                                                                                     přijat

Č.8                                                                                                     přijat

Č.9                                                                                                     přijat

Proti rozhodnutí se můžete do 14 odvolat.

Ve Zbýšově dne 9.5.2023                               ředitel ZŠ a MŠ Zbýšov

Mgr.M.Oliva

Zápis do MŠ Zbýšov se uskuteční 5.5.2023 od 13,30 do 17,30 .

Zájemci o umístění do mateřské školy si mohou od 31.3.2023 vyzvednout dokumenty, které jsou nutné k zápisu.

3.  děti ve věku 4-5 let s trvalým bydlištěm v obci a v obcích spádových

4.  děti ve věku 3-4 roky s trvalým bydlištěm v obci v obcích spádových

5.  děti ve věku 4 -5let z okolních vesnic (ne spádových)

6.  děti ve věku 3-4roky z okolních vesnic (ne spádových)

- děti nespádové

Ve Zbýšově dne 20.3.2023                          …………………………………….

Základní škola a Mateřská škola Zbýšov, okres Kutná Hora,

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2022/2023.

Žádosti zájemců pod pořadovými čísly

1. Přijat
  2. Přijat
  3. Přijat
  4. Přijat
  5. Přijat
  6. Přijat
  7. Přijat
  8. Přijat
  9. Nástup do jiné MŠ
  10. Přijat
  11. Přijat
  12. Přijat
  13. Přijat

Proti rozhodnutí se můžete do 14 dní odvolat.

Ve Zbýšově dne 16.5.2022                               Mgr.M.Oliva ………………………………….

ředitel ZŠ a MŠ Zbýšov

Zápis do MŠ Zbýšov se uskuteční 11.5.2022 od 13,30 do 17,30 .

Zájemci o umístění do mateřské školy si mohou od 4.4.2022 vyzvednout dokumenty, které jsou nutné k zápisu.

3.  děti s trvalým bydlištěm v obci ve věku 4-5 let

4.  děti s trvalým bydlištěm v obci ve věku 3-4 roky

5.  děti z okolních vesnic (ne spádových) ve věku 4 -5let

6.  děti z okolních vesnic (ne spádových) ve věku 3-4roky

- děti nespádové

Ve Zbýšově dne 11.3.2022                        …………………………………….

Zápis do nové mateřské školy ve Zbýšově na školní rok 2021/2022

Zápis se uskuteční průběžně ve dnech 2.5. – 16.5.2021

Z důvodu epidemie Covid-19, je zápis dětí do mateřské školy dle pokynů MŠMT řešen elektronicky nebo osobně po individuální domluvě, aby nedošlo ke kumulaci více osob.

K zápisu je nutné dodat vyplněnou přihlášku do mateřské školy, kterou si můžete vyzvednout po individuální domluvě v mateřské škole.

Součástí přihlášky je lékařské potvrzení včetně potvrzení o řádném očkování dítěte. Při získání tohoto potvrzení lékařem není nutná osobní přítomnost dítěte.  Bez tohoto potvrzení není možné dle zákona dítě přijmout. Dále je nutné doložit kopii rodného listu dítěte, není potřeba ji dávat ověřovat.

Předávat vyplněné žádosti je možné osobně v mateřské škole, českou poštou nebo odevzdáním přihlášky na Obecním úřadu ve Zbýšově.

Pokud bude více přihlášek, než umožňuje kapacita školy, bude výběr dětí ovlivněn kritérii o přijetí.

Kritéria přijetí k předškolnímu vzdělávání

1. předškolní děti

2. děti s trvalým bydlištěm v obci a v obcích spádových ve věku 4-5 let

3. děti s trvalým bydlištěm v obci a v obcích spádových ve věku 3-4 roky

4. děti z okolních nespádových měst a vesnic ve věku 3-5 let, přednost mají sourozenci již přijatých dětí

5. děti mladší než 3 roky

Případné dotazy a informace na telefonu 602141631 – V.Radilová, vedoucí učitelka MŠ

Ve Zbýšově dne 12.4.2021

Rozpis zvonění

1. hodina 7.15 - 8.00

2. hodina 8.10 - 8.55

3. hodina 9.15 - 10.00

4. hodina 10.10 - 10.55

5.hodina 11.05 - 11.50

Polední pauza 11.50 - 13.00

6. hodina 13.00 - 13.45

7. hodina 13.55 - 14.40

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení: